KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14095001
nr 1409 5001
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 79/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 31 augusti 2021
kl 06:19:05
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner